Sirpi Italian Style 2018
Stok Kodu : 20552
Kategori : DUVAR KAĞITLARI
Marka : Sirpi
Adet :
Havale : 637,00 TL
750,00 TL
650,00 TL
Taksit Seçenekleri
 

Ürün Açıklama

FİYAT BİR TOP FİYATIDIR. BİR TOP ÖLÇÜSÜ : 0,52 x 10,05 m 

Sirpi markası, “Italian Style” duvar kağıdı koleksiyonu ile geleneksel İtalyan stilini duvarlarınıza yansıtıyor…


Geleneksel damask, şal ve nakış efektli gül desenlerini pembeden kreme, maviden griye uzanan natural renk seçenekleri ile yorumlayan “Italian Style”; desenlerini tamamlayan düz ve strip seçenekleri ile yaşam alanlarınız için klasik ama farklı seçenekler sunuyor. Tasarım ve dokusu ile İtalyan modasını duvar kağıdına yansıtan "Italian Style" koleksiyonu, insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmamasının yanı sıra kolay temizlenebilme, güneş ışınlarına dayanıklılık gibi birçok kalite ve teknik özelliklere de sahip.

Jannelli & Volpi Group firması bünyesinde 1968 yılında İtalya, Milan’da kurulan Sirpi,  farklı desenleri, tasarım zenginliği ve kalitesi ile dünyaca tanınan lider İtalyan duvar kağıdı markasıdır.

İtalyan geleneğini modern çizgilerle harmanlayan desenleri, yüzlerce farklı doku & tasarımları, klasik & modern stillere uzanan desen seçenekleri ile Sirpi markası, özellikle İtalyan stilini tamamlayan ağır vinil duvar kağıdı koleksiyonları ile öne çıkmaktadır. Tasarım uzmanlığını, duvar kağıdı ürünlerine zengin doku ve desenlerle yansıtan Sirpi, birbirinden farklı koleksiyon yelpazesi ile yaşam alanlarına İtalyan şıklığını taşımaktadır…

Ürün Yorumları

Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.