Kronotex Exquisit
Stok Kodu : D2987
Kategori : LAMİNANTLAR
Marka : Kronotex
Adet :
Havale : 142,10 TL
180,00 TL
145,00 TL
Taksit Seçenekleri
 

Ürün Açıklama

Ahşabın doğallığını ve asaletini yaşam alanlarına taşımak isteyenler için mükemmel bir koleksiyon; “Exquisit”… Sıcaklığı ve konforu ile masif ahşabın üzerinde yüründüğünde hissedebileceğiniz keyfi yaşatan Exquisit; damarlı ve mat yüzeyi üzerinden yaydığı puslu ışıltıları ile size sıcak, doğal ve otantik bir atmosfer yaratır. Ayrıca 4 tarafı derzli yapısı ile Exquisit, klasik bir ahşap parke görüntüsü yaratırken, ahşabın doğallığını ve enerjisini de yaşam alanlarınıza taşır
 

Laminat parke ürünlerini, yüksek kalitede ve çevre dostu üretim anlayışı ile üreten Kronotex GmbH & Co. KG, 1993 yılında Almanya’da kurulmuştur. 700'den fazla çalışanı ile 80'den fazla ülkeye ihracat yapan Kronotex, aynı zamanda uluslararası faaliyet gösteren SWISS KRONO GRUBU’nun da bir üyesi olarak, laminat parke sektöründe Avrupa‘nın önde gelen üreticilerinden biri olmuştur.

Yatak odasından mutfak ve salona, bir evin her alanında hatta ofis ve oteller gibi ticari alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilen Kronotex, yenilikçi yüzey yapısı ile doğal ahşap görünümünü ve konforunu yaşatırken, zengin renk ve desenleri ile her stile uygun alternatifler sunmaktadır.

Ürün Yorumları

Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.