Kronotex Dynamic Plus
Stok Kodu : D3585
Kategori : LAMİNANTLAR
Marka : Kronotex
Adet :
Havale : 156,80 TL
220,00 TL
160,00 TL
Taksit Seçenekleri
 

Ürün Açıklama

Meister markasının, otantik mekanlar yaratmak isteyen, renkliliği ve farklılığı sevenler için oluşturulmuş Meister Krea Lamine Parke koleksiyonunda sıra dışı bir çok ürün yer alıyor. Meşe ve Karaçam ağaçlarının farklı işlemlerden geçerek kreatif yüzeylere dönüştürüldüğü ürünlerden oluşan bu koleksiyon, lamine koleksiyonlarının arasında tasarım özellikleri ile öne çıkıyor. 

 

Laminat parke ürünlerini, yüksek kalitede ve çevre dostu üretim anlayışı ile üreten Kronotex GmbH & Co. KG, 1993 yılında Almanya’da kurulmuştur. 700'den fazla çalışanı ile 80'den fazla ülkeye ihracat yapan Kronotex, aynı zamanda uluslararası faaliyet gösteren SWISS KRONO GRUBU’nun da bir üyesi olarak, laminat parke sektöründe Avrupa‘nın önde gelen üreticilerinden biri olmuştur.

Yatak odasından mutfak ve salona, bir evin her alanında hatta ofis ve oteller gibi ticari alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilen Kronotex, yenilikçi yüzey yapısı ile doğal ahşap görünümünü ve konforunu yaşatırken, zengin renk ve desenleri ile her stile uygun alternatifler sunmaktadır.

Ürün Yorumları

Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.