Kronotex Catwalk
Stok Kodu : D3201
Kategori : LAMİNANTLAR
Marka : Kronotex
Adet :
Havale : 151,90 TL
230,00 TL
155,00 TL
Taksit Seçenekleri
 

Ürün Açıklama

Catwalk laminat parke koleksiyonu ile kendinizi adeta bir podyumda hissedeceksiniz…Damarlı ve mat yüzeyi üzerinden yaydığı ışıltılar ile sıcak ve doğal bir atmosfer yaratan Catwalk; sizi star gibi hissettirecek… Kaliteli ve sağlam olmasının yanı sıra ekonomik olan Catwalk, gelenekselliği ve doğallığı ile ahşabın sıcaklığını yaşam alanlarına yansıtmak isteyenlerin tüm beklentilerini karşılayacak çok özel bir koleksiyon… 
 

Laminat parke ürünlerini, yüksek kalitede ve çevre dostu üretim anlayışı ile üreten Kronotex GmbH & Co. KG, 1993 yılında Almanya’da kurulmuştur. 700'den fazla çalışanı ile 80'den fazla ülkeye ihracat yapan Kronotex, aynı zamanda uluslararası faaliyet gösteren SWISS KRONO GRUBU’nun da bir üyesi olarak, laminat parke sektöründe Avrupa‘nın önde gelen üreticilerinden biri olmuştur.

Yatak odasından mutfak ve salona, bir evin her alanında hatta ofis ve oteller gibi ticari alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilen Kronotex, yenilikçi yüzey yapısı ile doğal ahşap görünümünü ve konforunu yaşatırken, zengin renk ve desenleri ile her stile uygun alternatifler sunmaktadır.

Ürün Yorumları

Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.