Kronotex Amazone
Stok Kodu : D4754
Kategori : LAMİNANTLAR
Marka : Kronotex
Adet :
Havale : 176,40 TL
250,00 TL
180,00 TL
Taksit Seçenekleri
 

Ürün Açıklama

Zarif ve stil sahibi… Amazone, herkesi kendisine hayran bırakan özel ve sıra dışı bir laminat parke koleksiyonu… Gelenekselliği ve özgünlüğü bir araya getiren Amazone, her ortama özel ve farklı bir atmosfer katar. Büyüleyici desenlerini, dar ve uzun yapısı ile ön plana çıkaran Amazone, yaşam alanlarınıza her zaman zarif bir görünüm kazandıracaktır. Eğer özgün ve asil bir görünüm hedefliyorsanız, sofistike desen ve renk tonları ile Amazone,  tüm beklentilerinizi karşılayacak mücevher gibi bir koleksiyon olacak…
 

Laminat parke ürünlerini, yüksek kalitede ve çevre dostu üretim anlayışı ile üreten Kronotex GmbH & Co. KG, 1993 yılında Almanya’da kurulmuştur. 700'den fazla çalışanı ile 80'den fazla ülkeye ihracat yapan Kronotex, aynı zamanda uluslararası faaliyet gösteren SWISS KRONO GRUBU’nun da bir üyesi olarak, laminat parke sektöründe Avrupa‘nın önde gelen üreticilerinden biri olmuştur.

Yatak odasından mutfak ve salona, bir evin her alanında hatta ofis ve oteller gibi ticari alanlarda dahi rahatlıkla kullanılabilen Kronotex, yenilikçi yüzey yapısı ile doğal ahşap görünümünü ve konforunu yaşatırken, zengin renk ve desenleri ile her stile uygun alternatifler sunmaktadır.

Ürün Yorumları

Başlık :
Yorum :
Puan :
Bu ürüne hiç yorum yapılmamıştır.